Modularni motorji YL
Okvir motorjev serije YL je varjen iz jeklene plošče, kar zagotavlja odlično togost in odpornost proti vibracijam. Izdelani so z izolacijsko strukturo F in postopkom vakuumske impregnacije VPI. Sistem ležajev z neprekinjenim nakladanjem in razkladanjem zagotavlja enostavno vzdrževanje.
Specifikacija
| Velikost okvirja | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Izhod | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Napetost/frekvenca | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Montažni načrti | IM V1 |
| Stopnja zaščite | IP23 |
| Metoda hlajenja | IC01 |
| Izolacijski razred | F |
| Temperatura okolice | -15°C ~+40°C |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Naši izdelki imajo nacionalne akreditacijske zahteve za usposobljene, visokokakovostne izdelke po dostopni ceni in so jih ljudje danes pozdravili po vsem svetu. Naše izdelke bomo še naprej izboljševali v okviru naročila in se veselimo sodelovanja z vami. Če bi vas kateri od teh izdelkov zanimal, nam to sporočite. Z veseljem vam bomo pripravili ponudbo po prejemu vaših podrobnih potreb.
Montaža in celotne dimenzije (6KV)
| Št. okvirja | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Opomba: Podatki v tabeli so zgolj informativni. V primeru kakršnega koli neskladja z naključno datoteko prevlada naključna datoteka.
Montaža in celotne dimenzije (10KV)
| Št. okvirja | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Opomba: Podatki v tabeli so zgolj informativni. V primeru kakršnega koli neskladja z naključno datoteko prevlada naključna datoteka.






