Motor z učinkovitostjo IE5
Motorji serije IE5 so indukcijski motorji s kletko, zasnovani v skladu s standardi IEC60034-30 in imajo energetsko učinkovitost IE5.
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Velikost okvirja | 80-355 |
| Izhod | 0,75 kW–315 kW |
| Razred učinkovitosti | IE5 |
| Napetost/frekvenca | ≤1000 V/50 Hz |
| Stopnja zaščite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Razred izolacije/razred dviga temperature | Hrana/napitki |
| Montažni načrti | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okolice | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost mora biti manjša od 90 % | |
| Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine | |
| Metoda hlajenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Tovarniški proizvodni proces
Informacije o naročilu
● Ta katalog je namenjen zgolj informativnim namenom za uporabnika. Opravičujemo se, da v primeru kakršnih koli sprememb izdelka ne bomo vnaprej podali dodatnih opomb.
● Pri naročilu upoštevajte podatke o nazivni vrednosti, kot so tip motorja, moč, napetost, hitrost, izolacijski razred, zaščitni razred, način montaže itd.
● Zasnujemo in izdelamo lahko posebne motorje v skladu z zahtevami strank, kot sledi
1. posebne napetosti, frekvence in moči
2. posebni izolacijski in zaščitni razredi
3. z levo priključno omarico, dvojnimi konci gredi in posebnimi gredmi
4. Visokotemperaturni motorji ali nizkotemperaturni motorji.
5. Uporaba v višavju ali na prostem
6. Večji dejavniki moči ali posebnih storitev
7. z ogrevanjem, ležaji ali navitji PT100, PTC itd.
8. z dajalnikom, izoliranimi ležaji ali konstrukcijo z izoliranimi ležaji.
9. Druge zahteve.
Če bi vas kateri od teh artiklov res zanimal, nam to sporočite. Z veseljem vam bomo posredovali ponudbo po prejemu vaših podrobnih specifikacij. Imamo lastne strokovnjake za raziskave in razvoj, ki bodo izpolnili vse vaše zahteve. Veselimo se vaših povpraševanj in upamo, da bomo v prihodnosti imeli priložnost sodelovati z vami. Vabljeni k ogledu našega podjetja.







