Visokonapetostna trifazna asinhrona indukcija serije Y (IP23)
Visokonapetostni motor serije Y je trifazni asinhronski indukcijski motor s kletko. Motor ima zaščitni razred IP23, nazivna napetost je 6 kV ali 10 kV.
Specifikacija
| Velikost okvirja | H355-710MM(6kV)、H450-710MM(10kV) |
| Nazivna moč | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Stopnje energetske učinkovitosti | IE1 |
| Napetost in frekvenca | 6 kV / 50 Hz, 10 kV / 50 Hz |
| Stopnje zaščite | IP23 |
| Stopnje izolacije/dvig temperature | Ž |
| Način namestitve | B3 |
| Temperatura okolice | -15 °C ~ +40 °C |
| Metoda hlajenja | IC01 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Informacije o naročilu
● Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej. Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej.
● Pri naročilu upoštevajte nazivne podatke, kot so tip motorja, moč, napetost, hitrost, razred izolacije, razred zaščite, način montaže in tako naprej.
● Načrtujemo in izdelujemo lahko posebne motorje, kot sledi v skladu z zahtevami stranke:
1. posebna napetost, frekvenca in moč;
2. poseben izolacijski razred in zaščitni razred;
3. s priključno omarico na levi strani, dvojnimi konci gredi in posebno gredjo;
4. visokotemperaturni motor ali nizkotemperaturni motor;
5. uporablja se na planoti ali na prostem;
6. višji faktor moči ali posebnega delovanja;
7. z grelcem, PT100 za ležaje ali navijanje, PTC in tako naprej;
8. z dajalnikom, izoliranimi ležaji ali izolirano ležajno konstrukcijo;
9. z drugimi zahtevami.






