Motorji z drsnimi obroči
Tehnični podatki
| Velikost okvirja | 280–800 mm |
| Izhod | 75–3150 kW |
| Nazivna napetost | 380 V/415 V/660 V/690 V/1140 V/3 kV/3,3 kV/6 kV/6,6 kV/10 kV/10,5 kV/11 kV |
| Montažni načrti | IM B3 |
| Stopnja zaščite | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Metoda hlajenja | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Število polov | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Izolacijski razred | FH |
| Temperatura okolice | Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine; -15 °C ~ +40 °C |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite







