Motor z učinkovitostjo IE1
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Velikost okvirja | 80-355 |
| Izhod | 0,18 kW–315 kW |
| Razred učinkovitosti | IE1 |
| Napetost/frekvenca | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stopnja zaščite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Razred izolacije/razred dviga temperature | Hrana/napitki |
| Montažni načrti | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okolice | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost mora biti manjša od 90 % | |
| Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine | |
| Metoda hlajenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Informacije o naročilu
● Ta katalog je namenjen zgolj informativnim namenom za uporabnika. Opravičujemo se, ker vas nismo vnaprej obvestili o morebitnih spremembah izdelkov.
● Pri naročilu navedite tip motorja, moč, napetost, hitrost, izolacijski razred, zaščitni razred, način montaže itd.
● Zasnujemo in izdelamo lahko posebne motorje po zahtevah strank, kot sledi
1. posebna napetost, frekvenca in moč
2. posebni izolacijski in zaščitni razredi
3. z levo priključno omarico, dvojnimi konci gredi in posebnimi gredmi
4. Visokotemperaturni ali nizkotemperaturni motorji.
5. Uporaba na visoki nadmorski višini ali na prostem
6. Večji dejavniki moči ali posebnih storitev
7. z ogrevanjem, ležaji ali navitji PT100, PTC itd.
8. z dajalnikom, izoliranimi ležaji ali konstrukcijo z izoliranimi ležaji
9. Druge zahteve.









