Motor z učinkovitostjo IE2
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30 |
| Velikost okvirja | 80-355 |
| Izhod | 0,18 kW–355 kW |
| Razred učinkovitosti | IE2 |
| Napetost/frekvenca | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stopnja zaščite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Razred izolacije/razred dviga temperature | F\B |
| Montažni načrti | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okolice | -15°C -+40°C |
| Relativna vlažnost mora biti manjša od 90 % | |
| Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine | |
| Metoda hlajenja | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Proizvodna oprema
Navodila za naročanje
● Ta katalog je namenjen samo za referenco strank. Opravičujemo se, da v primeru kakršnih koli sprememb izdelka ne bomo vnaprej podali dodatnih opomb.
● Pri naročanju bodite pozorni na podatke naročila, kot so moč, napetost, hitrost, izolacijski razred, zaščitni razred, vrsta namestitve itd. modela motorja.
● Po vaših zahtevah vam lahko ponudimo načrtovanje in izdelavo posebnih motornih izdelkov po meri.
1. Posebne napetosti, frekvence in moči.
2. Poseben izolacijski razred in razred zaščite;
3. Leva stran s priključno omarico, dvojnim koncem gredi in posebno gredjo;
4. Visokotemperaturni motorji ali nizkotemperaturni motorji;
5. V visokogorju ali na prostem.
6. Višja moč ali faktor posebnega delovanja.
7. Z grelniki, ležaji ali navitji PT100, PTC itd.
8. Z dajalnikom, izoliranim ležajem ali konstrukcijo z izoliranim ležajem.
9. Druge zahteve.









