Motorji s pretvornikom YVF
Motorji serije YVF uporabljajo rotorsko strukturo s kletko v obliki veverice, opremljeno z ločenim aksialnim ventilatorjem, ki zagotavlja dober hladilni učinek pri različnih hitrostih.
Specifikacija
| Velikost okvirja | 80-355 |
| Izhod | 0,75 kW–355 kW |
| Napetost/frekvenca | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Delovno območje za konstanten navor in delovno območje za konstantno moč | 5–50 Hz in 50–100 Hz |
| Stopnja zaščite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Razred izolacije/razred dviga temperature | Hrana/napitki |
| Montažni načrti | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okolice | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost mora biti manjša od 90 % | |
| Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine. Hlajenje. | |
| Metoda hlajenja | IC416 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
Informacije o naročilu
● Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej. Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej.
● Pri naročilu upoštevajte nazivne podatke, kot so tip motorja, moč, napetost, hitrost, razred izolacije, razred zaščite, način montaže in tako naprej.
● Načrtujemo in izdelujemo lahko posebne motorje, kot sledi v skladu z zahtevami stranke:
1. posebna napetost, frekvenca in moč;
2. poseben izolacijski razred in zaščitni razred;
3. s priključno omarico na levi strani, dvojnimi konci gredi in posebno gredjo;
4. visokotemperaturni motor ali nizkotemperaturni motor;
5. uporablja se na planoti ali na prostem;
6. višji faktor moči ali posebnega delovanja;
7. z grelcem, PT100 za ležaje ali navijanje, PTC in tako naprej;
8. z dajalnikom, izoliranimi ležaji ali izolirano ležajno konstrukcijo;
9. z drugimi zahtevami.








