Dobava ODM enosmerni motor brezkrtačni motor brezkrtačni enosmerni motor BLDC motor elektromotor servo motor 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polni 3000 vrt/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
"Kakovost na prvem mestu, poštenost kot osnova, iskrena pomoč in vzajemni dobiček" je naša ideja, v prizadevanju za dosledno ustvarjanje in sledenje odličnosti pri dobavi ODM enosmernega motorja brezkrtačnega motorja brezkrtačnega enosmernega motorja BLDC motorja elektromotorja servo motorja 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polnega 3000 vrt/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. Trenutno se veselimo še večjega sodelovanja s strankami v tujini, ki temelji na vzajemnih koristih. Za več informacij se brezplačno obrnite na nas.
"Kakovost na prvem mestu, poštenost kot osnova, iskrena pomoč in vzajemna korist" je naša ideja, v prizadevanju za dosledno ustvarjanje in doseganje odličnosti zaKitajski brezkrtačni enosmerni motor in elektromotorSprejemamo naročila po meri z različnimi stopnjami kakovosti in posebnim dizajnom stranke. Veselimo se vzpostavitve dobrega in uspešnega poslovnega sodelovanja z dolgoročnimi strankami z vsega sveta.
Motorji serije IE4 so indukcijski motorji s kletko, zasnovani v skladu s standardi IEC in imajo energetsko učinkovitost IE4.
Specifikacija
| Standardno | IEC60034-30-1 |
| Velikost okvirja | V80–450 mm |
| Nazivna moč | 0,75 kW–1000 kW |
| Stopnje ali energetska učinkovitost | IE4 |
| Napetost in frekvenca | 400 V/50 Hz |
| Stopnje zaščite | IP55 |
| Stopnje izolacije/dvig temperature | Hrana/napitki |
| Način namestitve | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura okolice | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost mora biti manjša od 90 % | |
| Nadmorska višina mora biti nižja od 1000 m nadmorske višine | |
| Metoda hlajenja | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |
| Dajatev | S1 |
| Faktor storitve | 1,0 |



Informacije o naročilu
● Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej. Ta katalog je zgolj referenca za uporabnike. Prosimo, oprostite, da morebitne spremembe izdelkov ne bodo zahtevale dodatne navedbe vnaprej.
● Pri naročilu upoštevajte nazivne podatke, kot so tip motorja, moč, napetost, hitrost, razred izolacije, razred zaščite, način montaže in tako naprej.
● Načrtujemo in izdelujemo lahko posebne motorje, kot sledi v skladu z zahtevami stranke:
1. Posebna napetost, frekvenca in moč;
2. Poseben izolacijski razred in razred zaščite;
3. S priključno omarico na levi strani, dvojnimi konci gredi in posebno gredjo;
4. Visokotemperaturni motor ali nizkotemperaturni motor;
5. Uporablja se na planoti ali na prostem;
6. Višji faktor moči ali posebnega delovanja;
7. Z grelcem, PT100 za ležaje ali navijanje, PTC in tako naprej;
8. Z dajalnikom, izoliranimi ležaji ali izolirano ležajno konstrukcijo;
9. Z zahtevami drugih "Kakovost na prvem mestu, poštenost kot osnova, iskrena pomoč in vzajemna korist" je naša ideja, v prizadevanju za dosledno ustvarjanje in sledenje odličnosti za dobavo ODM DC motorja brezkrtačnega motorja brezkrtačnega enosmernega motorja BLDC motorja elektromotorja servo motorja 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polnega 3000 vrt/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. Trenutno se veselimo še večjega sodelovanja s strankami v tujini, ki temelji na vzajemnih koristih. Za več informacij se obrnite na nas brezplačno.
Dobava ODM China brezkrtačnih enosmernih motorjev in elektromotorjev, naročila po meri so sprejemljiva z različnimi stopnjami kakovosti in posebno zasnovo stranke. Veselimo se vzpostavitve dobrega in uspešnega poslovnega sodelovanja z dolgoročnimi strankami z vsega sveta.



